Spintų skaičiuoklė

Pirmas žingsnis

Pažymėkite, kokioje patalpos vietoje bus montuojama spinta. Pateikite patalpos aukščio, spintos ilgio ir gylio matmenis. Rekomenduojame spintai skirti 620-700 mm gylį.

Spintos vieta patalpoje

Spintos matmetnys

Angos aukštis (mm):

Angos ilgis (mm):

Angos gylis (mm):

Antras žingsnis

Pasirinkite durų skaičių. Durų pločiai vienodi, kad nustūmus jos gražiai viena kitą uždengtų. Siauriausias duris siūlome daryti apie 0.6m, o plačiausios gali būti net iki 2m, tačiau tokias duris nėra patogu stumdyti, norint prieiti prie nedidelės spintos dalies.

Durų skaičius


Intarpų skaičius

Trečias žingsnis

Jūs matote vertikalių profilių (rankenų) serijas ir spalvas. Pasirinkite, koks profilis tinkamiausias Jums. Garantuojame, kad kurį profilį bepasirinktumėte, jis bus estetiškai patrauklus ir kokybiškas, o stumdomos durys tarnaus ilgus metus

Profiliai

Rival

Structo

Ketvirtas žingsnis

Pagal pateiktus variantus pasirinkite durų užpildus. Dviems durims siūlome rinktis vienodus užpildus, trims ar daugiau, galima rinktis vienų ar kelių durų užpildus skirtingus: Pavyzdžiui- vienos vidurinės durys su veidrodžiu, o kitos šoninės su LMD plokšte. Siekiant prabangos ir išskirtinumo- tiks užpildai su originaliais tapetais, odos pakaitalais, tekstiliniais fototapetais ar margintais raštais stiklais.

Durų užpildai


Korinė LMD plokštė
Korinė dažyta plokštė (pagal RAL paletę)
Korinė faneruota plokštė
Sidabrinis veidrodis
Bronzinis veidrodis
Dažyti stiklai
Lakuoti stiklai
Stiklai su (standartinėmis) raštuotomis plėvelėmis

Penktas Žingsnis

Svarbu, kad pastūmus duris patogiai prieitumėte prie spintos vidaus įrangos. Šiuo atveju vidaus įrangos dalys atitinka durų skaičių. Pasirinkite vidaus įrangos dalis taip, kad stalčių ir krepšių blokai būtų atskirti kabyklų ir lentynų be ištraukiamų elementų dalimis. Esant reikalui, Jūsų projektą pakoreguosime.

Vidaus įrangos variantai


Šeštas žingsnis

Įrašykite savo kontaktus. Jei pateiktoje paklausimo anketoje Jus dominančių pozicijų nėra, papildykite komentarų eilutėje. Atsakysime artimiausiu metu. Dėkojame. Tikimės malonaus bendradarbiavimo.

Kontaktai

Vardas, pavardė:

Miestas:

Telefonas

El. paštas

Parašykite komentarą

Jei turite, galite įkelti brėžinį, nuotrauką ar paveiksliuką: