Medžiagos

STANLEY / Home Decor

STANLEY / Home Decor (Anglija) kompanija, pradėjusi savo veiklą daugiau nei prieš 150 metų, yra viena žinomiausių plieno profilių stumdomoms durimis gamintoja. Jau beveik dvidešimt metų kaip  spintos su STANLEY / Home Decor  plieno profilių stumdomomis durimis puikiai tarnauja mūsų klientams. Spintų pritaikymo įvairovė didelė – nuo butų iki biurų bei viešbučių, panaudojant net pačias nepatogiausias vietas, kur įprastą baldą pastatyti sunku: po laiptais, palėpėje ir pan.

STRUCTO

STRUCTO - tai Estijos kompanija, kuri pristato platų produktų asortimentą, tai yra vidaus apdailos duris, pertvaras, fanera dengtas sienų plokštes ir panašią produkciją, gaminamą moderniose Estijos gamyklose.

Kompanijos siūlomi gaminiai  pagal individualius matmenis (MTM) yra aukštos kokybės, saugūs, atitinkantys šiuolaikinės mados tendencijas ir europinius standartus.

Rival

RIVAL (Norvegija) kompanija, gaminanti aliuminio profilių sistemas, kurios turi didelę paklausą įrengiant stacionarias ir stumdomas pertvaras, spintas su stumdomomis durimis. Tai viena geriausių aliuminio profilių sistemų Vakarų Europoje. Šios sistemos profiliai yra savito, šiuolaikiško dizaino, išsiskiriantys iš kitų Lietuvoje naudojamų profilių.
RIVAL profiliai yra keturių spalvų anoduoto aliuminio: natūralios, tamsintos bronzos, tamsiai rudos ir plieno spalvų. RIVAL aliuminio profilių sistema leidžia gaminti didelio aukščio (iki 3.20 m) ir pločio (iki 2.0 m) duris. Apatiniai guoliniai ratukai atlaiko iki 200 kg svorį. Sistemoje naudojami horizontalūs intarpai leidžia vienų durų užpildui naudoti skirtingo storio medžiagas (stiklą, plokštę, plastiką, veidrodžius, dažytą stiklą, odos pakaitalą ir kt.) bei užtikrina didelių gabaritų durų saugumą.

EGGER

EGGER kompanija - plokščių gamybos lyderė Vakarų Europoje. Laminuota medžio drožlių plokštė, iš kurios gaminama įmonės produkcija, atitinka šiuolaikinio dizaino ir aukščiausius europinės kokybės reikalavimus: ekologiškai švari, atspari karščiui ir drėgmei, organiniams tirpikliams. EGGER plokštės yra padengtos melaminu, jose aptinkamas labai menkas formaldehido kiekis - 0.005mg/kub.m. Masė, iš kurios presuojama MDP, beveik neturi priemaišų, todėl pjaunant plokštė neskyla, mažiau dyla darbo įrankiai ir įrengimai. Plokštės briaunos laminuojamos ypač atsparia PVC. Aukštą detalių iš LMD plokštės kokybę nulemia gamyboje naudojama kompiuterizuota pjovimo linija, moderni laminavimo įranga.
Sekdami baldinių plokščių madų tendencijas Vakarų Europoje, siūlome populiariausias, taip pat ir faneruotę primenančias plokščių spalvas.

NOTEBORN

2007 m. tapome žinomos Vakarų Europoje NOTEBORN (Olandija) kompanijos atstovais Lietuvoje. Nepriekaištingos kokybės aliuminio profiliai skirti stumdomoms spintų ir stumdomoms/stacionarioms pertvarų durims. Viskas apgalvota iki smulkmenų tam, kad sistemos būtų funkcionalios, stilingos ir patogios. Siūlome keturis anoduoto aliuminio profilius, išsiskiriančius savo unikaliu charakteriu. Rėmeliai kartu su užpildais gali išryškinti baldą arba "ištiprti" interjere. Plačiausi (10 cm) rėmai leidžia pagaminti iki 3 m ilgio duris. Tokios durys iš atskirų segmentų surenkamos objekte. Galime pasiūlyti pakabinamas duris, neturinčias apatinio bėgelio. Durys gali būti dalinamos horizontaliais jungiamaisiais intarpais. Tokiu būdu durų užpildai tarpusavyje derinami iš skirtingų medžiagų: plokštės ir stiklo ar pan.

NORSCAN

NORSCAN – tai paprasta, lengvai surenkama modulinė sistema, susidedanti iš metalinių krepšių, lentynų, įvairios paskirties kabyklų. Sistema naudojama spintų, drabužinių, vaikų ir darbo kambario, virtuvės, skalbimo patalpų įrengimui. Ją apibūdinti galima keliais žodžiais: patogu, estetiška, funkcionalu.
Praktiški ir vietą taupantys krepšiai, lentynos, įgilintos batų lentynos, kelnių ir sijonų kabyklos susideda į 1,05 m arba 2,10 m aukščio modulius, kurie gali būti statomi tiesiog ant grindų arba tapti mobiliais prie jų pritvirtinus ratukus. Taip pat krepšiai ir lentynos gali būti montuojamos tarp statramsčių iš LMD plokštės. Metalinių NORSCAN  ištraukiamų krepšių ir lentynų pločiai yra šie: 332, 432, 532, 732 mm. Jie gali būti pilkos arba baltos spalvos.