Pertvarų skaičiuoklė

Pirmas žingsnis

Pateikite patalpos aukščio, pertvaros ilgio matmenis. Pasirinkite durų skaičių. Durų pločiai vienodi, kad nustūmus jos gražiai viena kitą uždengtų. Taip pat nurodykite intarpų skaičių duryse.

Pertvartos vieta


Nuo sienos iki sienos

Praėjimo durys

Matmenys

Angos aukštis (mm)::

Angos ilgis (mm)::

Durų skaičius

1
2
3
4
5
6

Intarpų skaičiusĮ viršų

Antras žingsnis

Jūs matote vertikalių profilių (rankenų) serijas ir spalvas. Pasirinkite, koks profilis tinkamiausias Jums. Garantuojame, kad kurį profilį bepasirinktumėte, jis bus estetiškai patrauklus ir kokybiškas, o stumdomos durys tarnaus ilgus metus.

Profiliai

Rival

Structo

Į viršų

Trečias žingsnis

Pagal pateiktus variantus pasirinkite durų užpildus. Pertvaros durys turi vienodai atrodyti iš abiejų pusių. Durys su veidrodžiais ir dažytais stiklais kitoje pusėje padengtos apsaugine plėvele. Galima kitoje pusėje sumontuoti kitą veidrodį ar stiklą, užklijuoti dekoratyvinę plėvelę. Dažnai pertvaros durys turi praleisti šviesą ir nebūti permatomos- tam puikiai tarnauja stiklai su įvairiomis plėvelėmis. Vienos pertvaros durys turi turėti tiek pet vietos nustūmimui į šoną.

Durų užpildaiKorinė LMD plokštė
Korinė dažyta plokštė (pagal RAL paletę)
Korinė faneruota plokštė
Sidabrinis veidrodis
Bronzinis veidrodis
Dažyti stiklai
Lakuoti stiklai
Stiklai su (standartinėmis) raštuotomis plėvelėmis
Į viršų

Ketvirtas žingsnis

Įrašykite savo kontaktus. Jei pateiktoje paklausimo anketoje Jus dominančių pozicijų nėra, papildykite komentarų eilutėje. Atsakysime artimiausiu metu. Dėkojame. Tikimės malonaus bendradarbiavimo.

Kontaktai

Vardas, pavardė:

Miestas:

Telefonas

El. paštas

Jei turite, galite įkelti brėžinį, nuotrauką ar paveiksliuką:

Parašykite komentarą

Į viršų