Paslaugos

Prekyba

Prekyba

"Slenkančios sistemos" baldus gamina iš žinomų Vakarų Europoje  gamintojų medžiagų. Įmonės specialistai užsakovus ar juos atovaujančius architektus, dizainerius priima, supažindina su įmonės produkcija bei aptarnauja salonuose Vilniuje, baldų centre "Klasikos namai" Žirmūnų g. 70 ir Klaipėdoje, "NIC" (namo inžinerijos ir interjero centre) Minijos g. 42 (nuo 2014 metų kovo mėn. 1d.). Visa darbo eiga susideda iš kelių etapų: vietos baldui numatymu (jei nėra pasirinkta), projektavimu, medžiagų parinkimu, pasiūlymo su kaina paruošimu, sutarties sudarymu, užsakymo į gamybą suformavimu, pristatymu ir sumontavimu.

Gamyba

Gamyba

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis - spintų, pertvarų, drabužinių su stumdomosiomis durimis ir kitų  baldų projektavimas, pardavimas, gamyba, sumontavimas.
Mūsų įmonės ceche gaminami aukštos kokybės nestandartiniai įmontuojami ir korpusiniai baldai iš LMD plokštės, stumdomosios berėmės ar su vertikaliais profiliais durys. Patikimi partneriai mūsų gaminiams tiekia natūraliu lukštu padengtas arba norima spalva pagal RAL/NCS paletę nudažytas detales. 
Sukurti individualūs baldai puošia ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių privačius bei visuomeninius interjerus. Įmonės specialistai suprojektavo ir pagamino baldus bankams, viešbučiams, studentų bendrabučiams, biurams ir kt.

Montavimas

Montavimas

Sutartyje numatytu laiku aukščiausios kvalifikacijos specialistai, naudodami profesionalius įrankius, kokybiškai ir greitai sumontuoja gaminį objekte. Kad darbas vyktų sklandžiai ir sparčiai, pusgaminiai paruošiami ceche. Belieka juos tvarkingai ir kruopščiai sudėti bei sutvirtinti. Pabaigus darbą  montavimo vieta paliekama švari - išsiurbiamos dulkės, surenkamos įpakavimo medžiagos. Vykdomas garantinis aptarnavimas.